YouTube Müzik Artık Çevrimdışı Şarkıları, Albümleri ve Çalma Listelerini Kaydedebiliyor

Youtube Red kullanıcıları uzun bir zamandır offline mode özelliğinde, sadece sık olarak dinledikleri parçaları kendi kontrolleri dışında rastgele dinleme imkanına sahiptiler.Bu durum uzun süredir kullanıcıları rahatsız ediyordu. Yeni getirilen özellik sayesinde artık kullanıcılar istedikleri müziği, müzik listesini yada albümü seçip çevrim dışı dinleyebilecekler.

Bu özelliği kullanmak için, üç nokta ile belirtilen menü tuşuna basarak, buradan “Çevrim Dışı İçin Kaydet” işaretleyerek istedikleri parçayı çevrim dışı dinleyebilirler. Ayrıca müziği dinlemek için üç ayrı seçeneğiniz de mevcut; Sadece Ses Dosyası, SD Video ve HD Video olarak. iOS uygulamasında kullanıcılar parçayı veya albümü sola kaydırarak “Çevrim Dışı için Kaydet” seçeneğini ile kolaylıkla çevrim dışı özelliğini kullanabilirler. Offline müziklere erişmek için profil fotoğrafınızı tıklayıp buradan “Çevrim Dışı” özelliğini seçmeniz yeterli.

Çevrim Dışı özelliği Youtube Red kullanıcıları için artık daha bağımsız bir hale geldi. Bizden tavsiye uzun bir yolcuğa çıkmadan önce müziklerinizi çevrim dışı kaydedin çünkü yolda iyi İnternet bulmak zor 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir