Tesla ve Lost Surfboards’dan sınırlı sayıda sörf tahtası

Her geçen gün adını daha fazla duyduğumuz elektrikli otomobil üreticisi Tesla, ünlü sörf tahtası üreticisi Lost Surfboards ile birlikte ürettiği sörf tahtalarını satışa çıkardı. Sınırlı sayıda üretilen karbon fiber sörf tahtalarının fiyatı 1500 dolar ve bu fiyata yüzgeçler dahil değil.

Tesla’nın kendi tasarım stüdyosu ve Lost Surfboards ile Matt “Mayhem” Biolos birlikteliği ile tasarlanan sörf tahtası, mat kırmızı ve mat siyah olmak üzere iki renkten oluşuyor ve Tesla’nın modellerindeki renklerini hatırlatıyor. Ayrıca sörf tahtasının üzerindeki Tesla logosu ilk anda dikkatleri çekiyor.

Tesla sörf tahtası

Aynı zamanda üzerinde karbon fiber malzeme kullanılan “Limited Edition Tesla Surfboard” sörf tahtalarının Model S, Model X ve Model 3 otomobillerine rahatlıkla sığabilecek şekilde üretildiğini söyleyebiliriz. Sınırlı sayıdaki bu özel ürünlerin Dünya Sörf Ligi Şampiyonası için özel olarak tasarlandığının da altını çizelim.

Tesla’nın “Limited Edition Tesla Surfboard” olarak isimlendirilen karbon fiber sörf tahtasının yalnızca 200 adet üretildiğini ve shop.tesla.com adresinde satışa çıktığı gün tükendiğini de belirtelim. 10 haftaya kadar teslimat süresi bulunan sörf tahtası tükenmiş olsada online mağazasında yeniden satışta görünüyor. Ayrıca Tesla’nın online mağazasında telefon kılıfından powerbanka, şapkadan eldivene birçok Tesla markalı ürünü alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir