Stranger Things 3.Sezon Onayını Aldı

Netflix‘in ünlü dizisi Stranger Things, ikinci sezonu daha yayınlanmadan dizinin yaratıcıları Ross ve Matt Duffer 3. sezonun olacağını duyurdular. Vulture ile yaptığı röportajda Ross, serinin büyük olasılıkla “dört mevsimlik bir şey olacağını ve ardından biteceğini” söyledi. 4. sezona henüz onay verilmedi.

Duffer Brothers, aynı röportajda, ikinci sezon hakkında birkaç küçük ayrıntıyı paylaştı – “bir diziden çok özellikle bir filmin devamı gibi hissedeceksiniz”. Yeni teyit edilen 3. sezonda ise, Duffer Brothers hikayenin muhtemelen Indiana’daki küçük ve hayali Hawkins kasabasının dışına taşınması gerektiğini söylediler. “Sadece hikayeyi düzenlemeye devam etmeliyiz,” diyor Matt. “Yine de yılda bir kez başlarına gelen kötü bir şeyi haklı gösterebilir miyiz bilmiyorum” dedi.

Stranger Things‘in ilk sezonu, Will Byers (Noah Schnapp) ‘ın, bir canavar ile tersine dönmüş bir dünyada mahsur kaldıktan sonra Dünya’ya dönüşüyle sona ermişti. Son sahnede, Will’in yanlışlıkla canavarı yanında getirtebileceği ima edilmiş ve dizinin fanları bir sürü soruyla baş başa bırakılmıştı. 2. sezonun fragmanları da kafalardaki soru işaretlerini gidermeye yetmemişti.

Stranger Things’in ikinci sezonu 27 Ekim’de Netflix yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir