Paranormal Activity’nin Yönetmeninden Sosyal Etkinlik Uygulaması!

Paranormal Activity’nin yönetmeni de olan Oren Peli, Android ve iOS kullanıcıları için sosyal etkinlik uygulaması Spot‘u kullanıma sundu.

Korku filmi klasikleri arasında yerini alan Paranormal Activity serisiyle tanıdığımız Oren Peli, yeni bir sosyal etkinlik uygulaması ile karşımızda. Peli’nin sosyal etkinlik uygulaması Spot ile ücretsiz bir şekilde etkinlik oluşturabilir, çevrenizdeki etkinliklere katılabilirsiniz. Uygulama iOS ve Android platformlarında kullanıma sunuldu.

Spot uygulaması sayesinde harita üzerinde yakınınızdaki etkinlikleri ve bu etkinliklerin detaylarını görebileceksiniz. Normalde yönetmenlerin bu tarz işlere girdiğini pek görmesek de Peli, çektiği filmlerle ünlenmeden önce oyun ve animasyon geliştirdiği için bizi şaşırtmıyor.

Spot uygulamasında yalnızlar, toplum, hobi ve spor olmak üzere 4 farklı kategori bulunuyor. Geliştiriciler, uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde, artık monotonlaşan etkinliklerin farklılaşacağını ve çok daha eğlenceli bir hale geleceğini düşünüyorlar.

 

Ayrıca Spot uygulamasında kategori, cinsiyet, yaş ve tarihe göre de arama yapabiliyorsunuz. Oluşturacağınız etkinlikleri isterseniz belli bir kitleye yönelik, isterseniz de herkese açık olarak düzenleyebilirsiniz.

Şu anda Spot uygulaması hem Android hem de iOS platformu için mevcut. İsterseniz uygulamayı Android için buradan, iOS için ise buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir