JBL’nin Yeni Boombox’ı Su Geçirmez ve Devasa Bir Bataryaya Sahip

JBL firması IFA 2017 öncesi yeni Bluetooth hoparlörü “Boombox” ‘ ı görücüye çıkardı. Yeni hoparlör eskisine göre büyük değişikliklerle geliyor. Boombox görüntü itibariyle 80’ler tarzının günümüze uyarlanmış hali gibi. İlk göze çarpan özelliği, Boombox JBL ürünleri içerisinde en büyük olanı. Boombox, su geçirmez (su sıçraması ve anlık suya batmaya karşı ) ve tartıda 5 kilo 250 gram geliyor, tabiki de bu ağırlıktaki en büyük pay devasa 20.000 mAh’lik batarya. Bu batarya sayesinde, JBL’nin verilerine göre, tek şarjla 24 saatlik bir kullanım mümkün. Yani, açık havada, piknikte ve gezilerde kesintisiz müzik keyfi için ideal bir çözüm.

Boombox’sınızdaki bu devasa batarya (ve çift USB girişiyle) ile, telefonunuzu ve diğer cihazlarınızı başka bir ek bataryaya ihtiyaç duymadan şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Açık ve kapalı dinleme modları dışında diğer bir özellik de şirketin Connect + seçeneği aracılığıyla Bluetooth üzerinden diğer JBL hoparlörlerine bağlanma yeteneği. Bu şekilde iki Boombox’ı stereo hoparlör olarak kullanmak mümkün.

Şu an kesin bir çıkış tarihi mevcut değil, ancak sonbaharda piyasaya çıkması ve fiyatının İngiltere’de 399.99 £ (1830 tl) olması bekleniyor. Hoparlörün Türkiye’de satılıp satılmayacağı konusunda henüz bir haber yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir