iPhone 8 Rose Gold Olmayabilir

Image: Sonny Dickson

Apple teknoloji dünyasında büyük trendleri başlatan firma olsa da bazı işler umduğu gibi gitmeyebiliyor. Apple konusunda güvenilir kaynaklardan biri olan güvenlik analisti Ming-Chi Kuo’a göre Rose Gold bir iPhone 8 olmayacak ve sadece Siyah, Gümüş ve Altın renk seçenekleri olacak.

MacRumors, bu haberin hafta başında ortaya çıkan sızıntıdaki üç telefon rengiyle uyumlu olduğuna dikkat çekiyor. Ayrıca resimde altın versiyonun bakır tonları içerdiği görülüyor. Resimler Weibo’dan geldi:

 

Kua ayrıca yatırımcıları için yaptığı açıklamada Apple’ın üç iPhone modelini Eylül ayında tanıtacağını ve ardından aynı anda satışı sunacağını belirtti. Daha önceki dedikodularda Apple’ın sevkiyatlarla ilgili sıkıntı yaşayabileceği söyleniyordu fakat Apple CEO’su Tim Cook geçen hafta yaptığı toplantıda şirketin önümüzdeki sonbahar için çok heyecanlı olduğunu ifade ederek bu söylentileri reddetti. Bu açıklama, elbette tüm yeni iPhone modellerinin Eylül ayında piyasada olacağı anlamına gelmiyor fakat yatırımcıları ve bizi heyecanladıracak yeni ürünlerin duyurulması kesin.

Tüm iPhone söylentilerinde olduğu gibi, her zaman bu haberlerin bir spekülasyon ve sonuçta sahte olduğunu ispatlanabilir. Belki Rose Gold‘u kurmaktır için hala vakit vardır 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir