GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Nasıl Olacak? İşte Tüm Bilinenler…

Bilindiği üzere GTA 6 tüm oyun dünyasının en çok beklediği seri oyunlarından biri. Yapımcı ROCKSTAR bir sonraki AAA kategorisi oyununun Red Dead Redemption 2 olduğunu duyurmuştu. Ancak GTA severler için bir şey söylememişti. Red Dead Redemption 2 için yapılan açıklamada oyunun 2017 kışında çıkacağı aktarılsa da bu henüz kesinleşmemiş durumda. Her ne kadar GTA 6 için Rockstar’ın ağzını bıçak açmasa da 2019 Aralık ile 2020 Mart ayları arasında GTA 6’nın Konsol ve PC’ye geleceği sızdırıldı.

GTA 6’nın Grafikleri Nasıl Olacak?

Çeşitli siteler de GTA 6’nın arabalarının oyun içinde nasıl görüneceğine dair bir Redux Mod video örneği dolaşıyor. Tabiki bu REDUX Mod GTA 6 oyununun böyle olacağı anlamına gelmiyor. Ancak araçların gerçekçi tasarımları hakkında ne kadar özenli ve titiz olunabileceği hakkında bizlere en azından fikir vermekte.

GTA 6 PC’ye gelecek mi?

Oyunun PC çıkışı her zaman olduğu gibi gecikecektir diye tahmin ediyorsanız, son yıllarda PC’nin oyun dünyasında büyük bir çıkışı bulunuyor. Hatta ve hatta konsola özel bir oyun olarak bilinen Destiny bile yeni oyunu Destiny 2 ile PC’ye de geleceğini belirtelim. Red Dead Redemption 2‘nin sadece konsola özel olması oyuncuları endişelendirmiş olsa da, duyuru zamanı büyük sürprizlere hazır olun deriz. GTA 6 sistem gereksinimleri de aynı şekilde ilerleyen süreçler de sitemizden takip ederek bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir