Futurama, Tek Seferlik Podcast Bölümü Olarak Geri Dönüyor

Animasyon bilimkurgu dizisi Futurama, dizinin oyuncularını ve yazarlarını bir araya getiren özel podcast bölümüyle tekrar hayata dönüyor. Sesli dizi, mobil oyun “Futurama: Worlds of Tomorrow” ile bağlantılı ve 14 Eylül’de Nerdist’te prömiyeri yapılacak.

Uygulama, bu yaz başında mobil oyun stüdyosu Jam City tarafından yayınlanan karakterlerle yeni bir hikaye anlatan dizi bağlantılı bir oyun. Podcast, oyunun hikayesinden besleniyor ve bonus olarak da şovun orijinal ses aktörlerinin tamamı karakterleri tekrar canlandırmak için podcastde yer alacak. Oyunun kullanıcıları, oyunun özelliklerinden birinde gizlenmiş gizli bir tuşla podcast’i biraz erken izleme fırsatı bulacaklar.

Matt Groening tarafından yazılan Futurama, 1999 ve 2013 yılları arasında Fox ve Comedy Central‘da yedi sezon boyunca yayınlandı. Dizi, yanlışlıkla kriyojenik olarak donmuş ve bin yıl sonra uyandırılan, yıldızlar arası bir paket teslimat servisi olan Planet Express‘in çalışanlarından birine dönüşen Philip J. Fry’nin talihsiz olaylarını konu alıyor. Diziyi izlemeyenler için yakında Hulu’da tüm bölümler yayınlanacak (Netflix birkaç sezonu da mevcut), ancak iptalden bu yana diziyi özleyen hayranlar için podcast bölümü özlenen karakterlerin geri dönüşü olarak özel bir yeri olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir