‘Deadpool 2′ den Cable’ın İlk Resmi geldi

Ryan Reynolds sosyal medya üzerinden Deadpool 2‘den bazı karakterlerin fotoğraflarını paylaşarak filmin hayranlarını heyecanlandırırken aynı zamanda reklam çalışmalarına katkı sağlıyor. Son olarak Josh Brolin’in canlandırdığı Cable’ın fotoğrafını, “Hepimizin gelecekte, öfkeli ve ağır silahlı bir amcası vardır” sözleriyle paylaştı. 

Marvel çizgi-romanlarında,  “Cable”,  X Men’in üyesi olan Scott Summers‘ın ( namı değer Cyclops) oğlu Nathan Summers‘ın ikinci kişiliğidir. Karakter şimdiki zaman ve alternatif gelecekler arasında seyahat etme yeteneğine sahiptir.

Cable, çizer Rob Liefeld ve  yazar Louise Simonson tarafından ilk defa ” The New Mutants #86 ” (Şubat 1990)’da ortaya çıkartıldı. Yüzü yaralı ve harap durumda olan karakter, biyonik bir sol kola, sibernetik bir göze ve bilgisayar sistemlerine girmesine izin veren gömülü bir teknolojiye sahiptir.

Deadpool 2016 vizyonda beklenenden büyük gişe başarısı yakalayınca yapımcılar devam filmi için vakit kaybetmeden çalışmalara başladı fakat Tim Miller’ın yapımcılarla uyuşmayan isteklerinden dolayı yönetmenlik koltuğuna David Leitch‘in yönetmen yardımcısı John Wick‘e geçti. Cable karakteri içinde Brolin’le Nisan ayında anlatma imzalandı ayrıca antlaşma dahilinde dört filmde daha mutant rolünde yer alması planlanıyor. 

Deadpool 2‘de Morena Baccarin, Zazie Beetz, T.J. Miller ve Leslie Uggams gibi yıldızlarda rol alıyor. Film 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir