Daniel Craig James Bond Rolüyle Tekrar Beyazperdede!

Bir çok söylenti ve spekülasyondan sonra Daniel Craig, James Bond rolünü bir kez daha oynamaya karar verdi.

Salı akşamı The Late Show with Stephen Colbert’de sunucu Colbert, ünlü aktörün James Bond rolünü tekrar oynayıp oynamayacağı konusunda şimdiye kadar hiç bir açıklama yapmadığını belirtti. Bu yoruma Craig; “Daha doğrusu çekingendim ama gerçekleri konuşmak gerekirse gerçekleri sana söylemem gerektiğini hissediyorum.” diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine sunucu; “Belki iyi haberleri buradan verebiliriz. Daniel Craig, James Bond olarak geri dönecek misin? “. İngiliz aktör bu soruya kısaca ” EVET ”  diyerek cevapladı ve seyircilerden büyük alkış aldı.

Craig’in, görünüşe göre Bond için hisleri değişmiş gibi. 2015’te Bond’u tekrar oynamak isteyip istemediğini sorulduğunda, “Şimdi mi? Bileklerimi kesmeyi tercih ederim. Hayır, şu an değil. Asla. Bu kadarı yeterli. Şu anda rolü bitirmiş durumdayım. Bond ve Ben tamam artık. Tek yapmak istediğim yoluma devam etmek. “

Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre’den sonra İngiliz aktörün bu beşinci Bond filmi ve Bond serinin 25.filmi olacak. Filmin 8 Kasım 2019’da ABD sinemalarında gösterime girmesi planlanıyor. Bu aktörün son Bond filmi mi diye sorarsanız, Craig “Sanırım bu son, ben sadece iyi bir övgü bekliyorum ve rol için sabırsızlanıyorum.”

KD: Büyük yapımlar her zaman oyuncular için çok caziptir fakat önceden Bond rolünü tamamen bitirdiğini söyleyen Craig’in hislerini acaba ne değiştirdi? “Yoksa olay tamamen duygusal mı $$ ;)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir