BİM’e Uygun Fiyatla iPhone Kulaklığı ve Şarj Kablosu Geliyor!

Teknolojik ürünleri satışına hergün yeni birini ekleyen BİM, bu sefer de Apple kullanıcılarının gönlünü fethedecek. BİM’de iPhone kulaklığı ve şarj kablosu uygun fiyata satılacak.
BİM, daha önce Xbox, Playstation 4, iPhone 7 gibi popüler teknolojik ürünleri satışa sunarak hepimizi şaşırtsa da, mutlu etmişti. Çok az kullanıcı bu cihazlardan faydalanabildi, çünkü sınırlı stok vardı. Yine de tercih edilmesini değiştirmedi.

Teknolojik cihazların yanısıra birçok lisanslı ürünü de satarak müşterilerini mutlu eden BİM, bu sefer de iPhone kullanıcılarını mutlu etmeyi planlıyor. BİM, 11 Ağustos 2017 tarihinde, iPhone şarj kablosu ve Earpods kulaklıklarını satacak.

 

1 metre ve 2 metre olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkan şarj kabloları ve kulaklık, piyasa fiyatlarının oldukça altında satışa sunulacak. 1 metre şarj kablosu 39.90 TL’ye, 2 metre şarj kablosu ise 49.90 TL’ye satılacak. Normalde 2 metrelik şarj kablosunun fiyatının 129 TL olduğunu hatırlatalım. Ayriyeten 55 TL’ye satılacak olan Earpods’un da piyasa fiyatı da 129 lira.

Eğer bu ürünler ilginizi çekiyorsa ve almayı düşünüyorsanız 11 Ağustos 2017 tarihinde, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir